Odesílání...

Akce

Přihlášení

Pokud ještě nemáte založený účet na našem e-shopu, tak si jej můžete zaregistrovat.

×

Platební metody a dodací podmínky

 

Konkrétní způsob dodání, převzetí a platby lze volit při zadávání objednávky. 

Tyto platební a dodací podmínky platí pouze pro objednávky odeslané přes e-shop.

 

Platební metody

 

 
1. Osobně - Hotově nebo platební kartou

V případě osobního odběru je možná platba v hotovosti či platební kartou přes bezkontaktní terminál. Vyčkejte prosím na potvrzení emailem, že je zboží připraveno k vyzvednutí.

 


2. Dobírka

Zboží zaplatíte až při převzetí od doručovatele. Podmínky platby dobírkou si vždy stanovuje doručovatel. Tato služba je dostupná pouze s dopravní společností Zásilkovna - 23 Kč.

 


3. Online platební brána

Pomocí platební brány Comgate můžete za vaši objednávku zaplatit pohodlně ihned po dokončení objednávky. Budete přesměrováni na zabezpečenou platební bránu, kde provedete platbu jednou z následujících variant:

 

 • QR platba
  Při zvolení QR platby se na obrazovce objeví QR kód, který oskenujete pomocí funkce placení skrze QR kód ve své bankovní aplikaci. Obvykle se spustí fotoaparát, díky kterému jednoduše QR kód oskenujete. Oskenováním se vyplní údaje nezbytné pro platbu, vyplněný platební formulář překontrolujte a transakci pak stačí potvrdit a tím i dokončit.

 

 • Platba kartou
  Platba kartou je nejpoužívanější platební metodou. Stačí zadat informace na vaší kartě, jako je číslo karty, datum expirace a bezpečnostní kód a platbu potvrdit. Platební brána podporuje karty Visa, Visa Electron, Mastercard a Maestro a také platby Apple Pay a Google Pay, při nichž platíte kartou uloženou v Peněžence Apple/Google.

 

 • Rychlý bankovní převod
  Možnost platby převodem z účtu u jakékoliv banky. Při vybrání této platební metody se vám všechny potřebné informace, jako jsou částka, číslo bankovního účtu a variabilní symbol, zobrazí na obrazovce. Platební brána také nabízí možnost přesměrování do internetového bankovnictví vaší banky s předvyplněnými údaji k platbě.

 

Citlivé vstupní údaje, které zadáváte do systému internetového bankovnictví, jsou chráněny platebními branami bank a nedostanou se do prostředí třetích stran. Zpracovatelé plateb vidí pouze informace o transakci, které jim banka s odeslanou transakcí sdělí.

 

Provozovatelem platební brány je ComGate Payments, a.s., Gočárova třída 1754/48b, Hradec Králové, e-mail: podpora@comgate.cz, tel: +420 228 224 267, web: www.comgate.cz. Více informací zde.

    

         

 


4. Bankovní převod

V případě neuskutečnění platby přes platební bránu vám zašleme email s potřebnými údaji (částka, variabilní symbol a číslo účtu) k platbě bankovním převodem. Jakmile platbu obdržíme, ihned vaši zásilku expedujeme. Pokud objednávka nebude uhrazena do 5 dnů od objednání, bude stornována. Pokud byste chtěli lhůtu prodloužit, kontaktujte nás emailem nebo telefonicky.

 


5. Platba "na fakturu"

Jedná se o platbu bankovním převodem u dodávky bazénů a bazénových zastřešení.
Daňový doklad na dodané zboží je kupujícímu poslán jako pdf soubor na zadanou emailovou adresu při expedici.

 

"Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin."

 

Balné neúčtujeme. Objednávky balíme do již použitých krabic a tím šetříme nejen peněžní a přírodní zdroje, ale také snižujeme negativní dopady na naše životní prostředí.

 

 


 

Dodací podmínky


1. Osobní odběr

Vaši objednávku je možné vyzvednout osobně na naší prodejně v Šumperku. Osobní odběr není zpoplatněn. Zboží, které je momentálně skladem, lze osobně vyzvednout zpravidla tentýž den. Dále pak až do 7 kalendářních dnů. Po uplynutí této doby bude zboží uvolněno do volného prodeje v případě, že k platbě za zboží mělo dojít až při osobním vyzvednutí a objednávka bude zrušena. V případě platby předem a nevyzvednutí zboží v uvedené době, bude zboží odesláno na dobírku, kde dobírkou bude uhrazena částka za dopravu a spojené služby.

Pro osobní odběr, prosím, vyčkejte na email s výzvou k odběru.

 

Objednávku si můžete vyzvednout Po-Pá 8-16 h na adrese naší společnosti:

Hapamax s.r.o.

Žerotínova 2838/64

787 01 Šumperk

 


2. Zásilkovna

Objednané produkty jsou dopraveny na vybrané výdejní místo sítě Zásilkovna, standardně do 2 pracovních dnů. V okamžiku expedice zásilky jsou vám na email doručeny informace o odeslání a bude vám zasláno trasovací číslo zásilky. Svou zásilku můžete sledovat online zde (na stránce vyplníte zaslané trasovací číslo). Po doručení zásilky na výdejní místo budete informováni SMS a emailem o možnosti vyzvednutí a zároveň vám bude zasláno heslo pro vyzvednutí. Na výdejních místech je standardní úložní doba 7 dní a prodloužení je možné o 7+7 dní (tedy celkem na maximálně 21 dní). V Z-BOXech máte na vyzvednutí 2 kalendářní dny. Prodloužení je možné maximálně o 1 den na celkové 3 kalendářní dny. Maximální hodnota objednávky na dobírku je 20 000 Kč. Více informací naleznete zde.

 

Parametry zásilek:

 • Standardní zásilka
  - Maximální hmotnost zásilky: 5 kg
  - Maximální rozměr jedné strany zásilky: 50 cm
  - Maximální součet rozměrů všech tří stran zásilky: 120 cm (např. zásilka o rozměrech 50×40×30 cm)
  - Minimální rozměry: 10 × 7 × 1 cm
  - Cena dopravy: 79 Kč 

 

 • Nadrozměrná zásilka
  - Hmotnost zásilky: 5 - 10 kg
  - Maximální rozměr jedné strany zásilky: 120 cm
  - Maximální součet rozměrů všech tří stran zásilky: 150 cm (např. zásilka o rozměrech 60×50×40 cm)
  - Cena dopravy: 119 Kč

 

Pokud zvolíte jako přepravce Zásilkovnu a budete chtít zaplatit objednávku na dobírku, počítejte, prosím, s tím, že na některých pobočkách Zásilkovny nelze platit kartou. Pokud máte zájem platit kartou, doporučujeme zaplatit kartou online hned při dokončení objednávky.      
3. Kurýrní služba

Při výběru doručení objednávky kurýrní službou vám vybereme toho nejrychlejšího a nejspolehlivějšího dopravce na trhu. Spolupracujeme s renomovanými přepravci, abychom zajistili spolehlivé doručení vaší zásilky. Naším partnerem v této oblasti je společnost Zaslat.cz, která patří k předním hráčům v oblasti logistiky a doručování.

 

Váš balíček doručí kurýrní společnost na adresu, kterou zadáte při dokončení objednávky. Standardní doba dodání je 2-3 pracovní dny od odeslání balíčku. Svůj balíček můžete sledovat na webových stránkách vybraného dopravce nebo pomocí odkazu v informačním emailu o expedici objednávky. V den doručení obdržíte email nebo SMS zprávu s předpokládaným časovým oknem doručení.

 

Objednávky doručované přepravcem lze zaplatit pouze předem, a to online kartou nebo bankovním převodem.

 

Parametry zásilek:

 • Zásilky do 50 kg
  - Přepravci: PPL, DPD, WE|DOGLS
  - Maximální hmotnost zásilky: 50 kg
  - Maximální rozměr jedné strany zásilky: 200 cm
  - Maximální součet rozměrů všech tří stran zásilky: 300 cm (2x šířka + 2x výška + 1x délka).
  - Cena dopravy: 119 Kč 

 

 • Zásilky nad 50 kg
  - Přepravci: TOPTRANSGebrüder Weiss
  - Maximální hmotnost/objem zásilky: 3 000 kg/16 m3
  - Maximální rozměr jedné strany zásilky: 600 cm
  - Maximální součet rozměrů všech tří stran zásilky: 750 cm (max. délka 3 m, šířka 2,3 m, výška 2,2 m)
  - Cena dopravy: 1500 Kč 

 

Pokud by Vaše zásilka přesahovala 50 kg a nebylo by možné využít výše uvedené přepravce, zajistíme pro vás naši vlastní dopravu Hapamax, abychom se postarali o doručení vaší zásilky v co nejkratším možném čase.

 


Doprava zdarma

Nabízíme doručení zboží zdarma při nákupu nad 2 400 Kč. Při zakoupení jednoho (a více) produktu se štítkem Doprava zdarma, získáváte dopravu zdarma pro celou vaší objednávku.

 

Doručení zdarma není možné u zboží velkých rozměrů nebo nepravidelných tvarů, tj. bazény, bazénové zastřešení, atypické výrobky a více metrů potrubí vcelku. V těchto případech stanovujeme cenu individuálně (na přepravních nákladech se vždy podílíme) a necháváme ji zákazníkům schválit před zahájením výroby či před expedicí.

 


POZOR! Při přebírání zboží od přepravce si překontrolujte obal zásilky. Pokud jeví známky poškození, máte právo požadovat rozbalení balíku a překontrolování vnitřního obsahu. Ne vždy, když je poškozené venkovní balení, musí být poškozené i zboží uvnitř. Pozdější prokazování poškození je problematické, protože přepravci neberou na pozdější reklamace zřetel.
Pokud je zboží poškozené, zásilku od přepravce nepřebírejte. Důležité je sepsat s přepravcem protokol o odmítnutí zásilky a následně nás kontaktovat, abychom mohli situaci co nejdříve vyřešit.
Převzetím zboží stvrzujete celkový počet a neporušenost jednotlivých kusů zásilky.

 

Zboží je standardně dodáváno pouze v rámci České republiky. Na základě individuální domluvy je možné expedovat na Slovensko.

 

Běžné doručení zboží nezahrnuje montáž nebo stěhování a manipulaci v místě vykládky. Jedná se o doručení formou „od domu k domu“, na předem domluvenou adresu a složení z vozu.

 

V případě, že je způsob dopravy smluven na základě zvláštního požadavku kupujícího, nese kupující riziko a případné dodatečné náklady spojené s tímto způsobem dopravy.
Je-li prodávající podle kupní smlouvy povinen dodat zboží na místo určené kupujícím v objednávce, je kupující povinen převzít zboží při dodání.
V případě, že je z důvodů na straně kupujícího nutno zboží doručovat opakovaně nebo jiným způsobem, než bylo uvedeno v objednávce, je kupující povinen uhradit náklady spojené s opakovaným doručováním zboží, resp. náklady spojené s jiným způsobem doručení.

 

Dodávané zboží zůstává až do úplného zaplacení kupní ceny ve vlastnictví prodávajícího, a to ve smyslu platných ustanovení § 443 - 446 obch. z., resp. § 601 obch. zák.

 

U většiny zboží se automaticky nabízí dostupné způsoby doručení včetně předpokládané ceny. Prodávající si v případě chybného vyhodnocení ceny dopravy vyhrazuje právo změny ceny nebo přepravní společnosti. Kupující bude o této změně informován před expedicí zásilky. Nebude-li kupující se změnou souhlasit, objednávka bude stornována, v opačném případě proběhne expedice dle nových podmínek.

 

Spokojený zákazník .
Hodnoceno dne 07.06.2024
Rychlé doručení, při telefonátu do firmy velmi kdy bude zásilka odeslána, byla paní velmi příjemná
Anonymní zákazník .
Hodnoceno dne 28.05.2024
Nejlepší ceny, doručení by mohlo být rychlejší
Vlčák .
Hodnoceno dne 17.05.2024
Skvělý obchod, doporučuji všem
Anonymní zákazník .
Hodnoceno dne 14.05.2024
spokojenost

Bazény a bazénové doplňky jedině od nás

Kvalita, komplexnost dodávky, záruční a pozáruční servis.
Důležitým mottem naší společnosti je profesionální a individuální přístup k zákazníkům.

 

Jsme si jisti, že z naší nabídky si vyberete. Tak neváhejte.

O nás

Blog

Bazénová Schodiště: Klenot Každého Bazénu

Bazénová schodiště představují nejen vstup do vody, ale i místo relaxace a odpočinku v bazénu. Ukážeme vám různé typy schodišť spolu s jejich inovativními funkcemi a pomůžeme Vám najít ideální řešení pro Váš bazén.

Vzduchová masáž a hydromasáž jako součást bazénu

Co takhle využívat bazén nejen pro plavání a osvěžení, ale zařídit si v něm i vířivku? Ušetříte peníze i prostor.

NOVĚ jsme rozšířili náš sortiment o PVC-U Tvarovky

Armatury a fitinky z PVC-U.

Více novinek

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.