Odesílání...

Akce

Přihlášení

Pokud ještě nemáte založený účet na našem e-shopu, tak si jej můžete zaregistrovat.

×

O nás

Vítejte na Hapamax.cz!

Jsme dynamickou a inovativní firmou, která vznikla v roce 2013 jako dceřiná společnost společnosti Plast Produkt s.r.o., jež se věnuje své činnosti již od roku 1990.

Naše hlavní oblasti působení zahrnují výrobu a montáž bazénů, zastřešení, saun a hydromasážních van. Vytváříme prostor pro odpočinek, relaxaci a radost z vlastního domova. Snažíme se splnit veškerá přání a potřeby našich zákazníků, a proto nabízíme také bazénové příslušenství, pvc tvarovky a plastové jímky.

Vytváříme také atypické výrobky z plastu na míru, které plně odpovídají přáním a požadavkům našich zákazníků.

Naše firma se zaměřuje na individuální přístup ke každému zákazníkovi a spoluprácujeme s vámi od samotného návrhu až po realizaci. S naším týmem odborníků a moderním výrobním vybavením jsme schopni splnit i ty nejnáročnější požadavky. Naším cílem je zajištění vaší maximální spokojenosti.

Pro více informací nebo dotaz nás neváhejte kontaktovat. Můžete nám zavolat na telefonní číslo +420 603 540 806 nebo nám poslat e-mail na adresu info@hapamax.com. Jsme tu pro vás a rádi vám poskytneme odpovědi na vaše otázky. Těšíme se na vaši zprávu!


 

Anonymní zákazník .
Hodnoceno dne 25.09.2023
Super rychlé dodání, jeden den objednáno, druhý den v zásilkovně, ceny super. Doporučuji
Anonymní zákazník .
Hodnoceno dne 16.08.2023
Super jednání ze vším co jsem potřeboval mě poradili.

Bazény a bazénové doplňky jedině od nás

Kvalita, komplexnost dodávky, záruční a pozáruční servis.
Důležitým mottem naší společnosti je profesionální a individuální přístup k zákazníkům.

 

Jsme si jisti, že z naší nabídky si vyberete. Tak neváhejte.

O nás

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.