Zákaznická linka: 736 678 574

Zákaznický email: info@hapamax.cz

Stavební připravenost

Vnitřní sauna

Poplar Royal Dyntar RelaxSaunová kabina může být umístěna takřka kdekoliv, ovšem vždy je potřeba nás seznámit s uvažovaným místem, abychom vám mohli nabídnout nejlepší řešení i vhodnou technologii.

Před stavbou byste si kromě velikosti prostoru měli ujasnit, kolik osob najednou bude saunu využívat (pro jednu osobu je nutné počítat zhruba se 2m2, sauna pro rodinu se 3 až 4 členy by měla mít plochu asi 7m2). Výška sauny se pohybuje kolem 2,5m, horní lavice (pokud tam nějaká bude) by měla být od stropu vzdálena přibližně 1m, aby se na ní dalo pohodlně sedět.

Celá sauna s veškerým zařízením by měla odolávat teplotám kolem 130 °C. 

Obecně požadujeme:

Domácí sauna MINI RELAX je výjimkou a je unikátní tím, že nepotřebuje žádnou stavební připravenost. Na zemi může být lino nebo jiná omyvatelná krytina a běžný domácí zásuvkový okruh na 230V, jištěný 16A jističem.

Námi vyráběné finské sauny a infra kabiny jsou vyráběny vlastním unikátním systémem D-Systém, což je panelová, samostojná konstrukce. Díky této konstrukci není sauna žádným způsobem připevněna k podlaze ani ke stěnám. To znamená, že když se rozhodnete, může Vaše nová sauna stát během chvilky úplně někde jinde a původní místo zůstane neporušeno.

Venkovní saunavenkovní1

Žádné doporučení, kde musí stát venkovní sauna, neexistuje. Jde pouze o dodržení základních hygienických předpisů při saunování s návazností na možnost ochlazení a odpočinku. Pod saunu doporučujeme zvýšenou betonovou desku s přesahy na každou stranu. Kabel CYKY 5x4 jištěný jističem 3x20A je nutné přivést k betonové desce a ponechat dostatečnou rezervu asi 3m ve smotku tak, aby bylo možno napojit kabel silové části regulátoru, který je obsažen v dodávce sauny. Ochranu před dotykovým napětím je třeba zajistit proudovým chráničem 0,03A. Sauny s topidlem na dřevo nevyžadují uvedené přívody, pouze s ohledem na zapojení světla je nutné přivést zdroj 220V.

Zpět na SAUNY

DREAM  - SPLNĚNÝ SEN

DREAM - SPLNĚNÝ SEN

18. 10. 2018

Realizace nízkého zastřešení DREAM..konstrukce se zalomenými profily, svislými stěnami a mírným oblo...

Practic - nejprodávanější zastřešení bazénu

Practic - nejprodávanější zastřešení bazénu

27. 6. 2017

Nové zastřešení PRACTIC umístěné na starší bazén - Dolní Studénky. I vám takové dodáme, stačí...

Zastřešení bazénu

Zastřešení bazénu

20. 4. 2017

Výhody zastřešení stručně a jasně na jednom místě Koupací sezóna se Vám prodlouží o několik měs...

Vyberte si svou saunu na míru

Vyberte si svou saunu na míru

7. 2. 2017

Saunu od nás můžete mít jakoukoliv..vyberte si takovou, která vám bude nejvíce vyhovovat..infra kabi...

Kontaktní informace

M: +420 736 678 574
T: +420 583 550 346

E: info@hapamax.cz

W: hapamax.cz

E: hamapax.cz/eshop

A: Hrabišín 251, 788 04 okr. Šumperk
P: Žerotínova 2838/64, 787 01 Šumperk

Kontaktní formulář