Zákaznická linka: 736 678 574

Zákaznický email: info@hapamax.cz

Finská sauna

FINSKÉ SAUNY

..jsou po staletí prověřenou formou relaxace, regenerace těla a mysli. Základem procesu saunování je střídání působení horka a chladu. Finská sauna nabízí možnost nárazového zvyšování vlhkosti vzduchu. Sauna je vytápěna saunovými kamny s lávovými kameny, které se mohou polévat studenou vodou, čímž se zvyšuje vlhkost vzduchu podle potřeby člověka.

Sauna oplývá blahodárnými účinky. Dokáže vás pročistit od hlavy k patě a po půldruhé hodince pocení se budete cítit sice unaveně, ale velmi příjemně. Proč je sauna tak žádaná?

sauna2

Finskou saunu si nyní můžete vychutnat i u vás doma. Domácí sauny mají před veřejnými obrovskou výhodu, a tou je pohoda domova. Proto jsou domácí sauny stále oblíbenější. Finské sauny dodávané naší společností jsou vždy kvalitní, zdravotně nezávadné, vyrobené ze špičkových materiálů.

Můžete si vybrat mezi venkovní a vnitřní domácí saunou, samostatně stojící nebo vestavěnou.

Dále nabízíme komerční sauny pro hotely, penziony, sportovní a aqua centra. Při výrobě saunových kabin se řídíme zásadami a doporučeními Společnosti pro saunu ČR a zejména Vyhlášky č.238/2011 Sb. Ministerstva zdravotnictví

Prodej saun realizujeme přes náš internetový obchod, nebo nás kontaktujte přímo...telefonem, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo přes formulář níže. Sjednejte si nezávaznou bezplatnou schůzku s naším specialistou, který vám rád zodpoví veškeré vaše dotazy, pomůže vám navrhnout pro vás nejoptimálnější řešení vaší sauny a na vaše přání vytvoří i individuální cenovou nabídku.

O FINSKÉ SAUNĚ

Finská sauna je jednou z nejstarších a nejoblíbenějších forem regenerace organismu. Saunování, tj. ohřívání těla nad normální tělesnou teplotu, je již po staletí praktikovanou metodou sloužící k očištění těla od škodlivých látek a posilování imunitního systému.

          

 o saune a

          

PRAVIDLA SAUNOVÁNÍ

O tom, že je saunování zdraví prospěšné, není pochyb. Jenomže ne každý ví, jak se saunovat správně. V každém typu sauny je tomu totiž trochu jinak. Je tak třeba dodržovat pár zásad. Víte, které to jsou?

          

pravidla

STAVEBNÍ PŘIPRAVENOST

Saunu lze vybudovat v podstatě v jakémkoli prostoru domu – na zahradě, ve sklepě, v suterénu, v podkroví nebo přímo v koupelně.

   staveb priprav2a  

VAŠE DOTAZY

Vše o saunách. Nenašli jste, co jste hledali? Zkuste si přečíst dotazy, které poslali lidé před vámi..nebo nás Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

   dotaz3

 Zpět na SAUNY

Practic - nejprodávanější typ zastřešení bazénu

Practic - nejprodávanější typ zastřešení bazénu

13. 1. 2021

Nové zastřešení PRACTIC umístěné na starší bazén - Dolní Studénky. I vám takové dodáme, stačí nás ko...

DREAM  - SPLNĚNÝ SEN

DREAM - SPLNĚNÝ SEN

18. 10. 2018

Realizace nízkého zastřešení DREAM..konstrukce se zalomenými profily, svislými stěnami a mírným oblo...

Zastřešení bazénu

Zastřešení bazénu

20. 4. 2017

Výhody zastřešení stručně a jasně na jednom místě Koupací sezóna se Vám prodlouží o několik měs...

Vyberte si svou saunu na míru

Vyberte si svou saunu na míru

7. 2. 2017

Saunu od nás můžete mít jakoukoliv..vyberte si takovou, která vám bude nejvíce vyhovovat..infra kabi...

Kontaktní informace

M: +420 736 678 574
T: +420 583 550 346

E: info@hapamax.cz

W: hapamax.cz

E: hamapax.cz/eshop

A: Hrabišín 251, 788 04 okr. Šumperk
P: Žerotínova 2838/64, 787 01 Šumperk

Kontaktní formulář